Karrier

Csatlakozz hozzánk
Kereskedelmi asszisztens pozícióba!

Ipari tisztítástechnikai berendezések és mérőeszközök értékesítésével foglalkozó cégünk kis csapatába keressük az alábbi felhívásban magára ismerő új kollégánkat.

Főbb feladatok:

  • Napi szintű operatív feladatok ellátása
  • Beérkező ajánlatkérések és megrendelések feldolgozása, nyomon követése
  • Beszállítói kapcsolattartás, kimenő megrendelések nyomon követése
  • Áruátvétel-árukiadás, fuvarszervezés
  • Számlázás, készletgazdálkodás
  • Egyén irodai adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentumok rendszerzése és archiválása
  • Részvétel a marketing feladatok kivitelezésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kommunikációs képesség, proaktivitás, precizitás, jó rendszeráttekintő szemlélet
  • Középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kereskedelmi, logisztikai munkakörben szerzett tapasztalat
  • Marketinges érdeklődés, tapasztalat
  • SAP BO alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Biztos és hosszú távú munkahely
  • Változatos feladatkör
  • Családias munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem, éves jutalom
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon, cafeteria

A munkavégzés helye: 1214 Budapest, Puli sétány 2-4.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződéssel, 3 hónapos próbaidővel.

Jelentkezéseket önéletrajz csatolásával és bérigény megjelöléssel a rita.kaczvinszki@hardtest.hu e-mail címre várjuk.

A pályázatok elbírálása folyamatos, az önéletrajzok alapján alkalmasnak ítélt jelentkezőket személyes interjúra hívjuk meg csepeli irodánkba.